agaja logo pierwsze h130

Masaż intensywnie pobudzający układ krążenia i układ limfatyczny, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia kondycję skóry, modeluje, działa antycellulitowo i ujędrniająco.

Potrzebujesz szybko i skutecznie pozbyć się cellulitu, żeby znowu cieszyć się gładkim ciałem bez widocznych nierówności skóry? To ten masaż jest dla Ciebie.

Dzięki lepszemu ukrwieniu i poprawy przepływu limfy Twoja skóra nabierze wyraźnej sprężystości a przy okazji dzięki przyśpieszeniu przemiany materii nie tylko zredukuje tkankę tłuszczową ale i oczyści orgaznizm z toksyn.

Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co w relultacie zapobiega tworzeniu się cellulitu.

Także masaż ten jest nie tylko dla osób, które zmagają się z problemem pomarańczowej skórki ale też dla tych, które pragną podtrzymać kondycję skóry na najlepszym poziomie.

Bańka jest też idealna dla osób z mocnymi napięciami mięśni grzbietu, wspaniale redukuje bóle mięśniowe a przy tym daje odprężenie i relaks.

Przeciwwskazania do masażu: problemy z układem krążenia, stany zapalne i zakaźne organizmu, przerwanie ciągłości naskórka, menstruacja, infekcje, gorączka, nowotwory.

Cena masażu: 120 zł
Czas trwania: około 30 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.