agaja logo pierwsze h130

Agaja, to masaże dla duszy i ciała.

Dlaczego? Już Ci tłumaczę a zarazem pragnę zachęcić Cię do otwarcia się na korzyści, które daje masaż relaksacyjny. Po pierwsze pozwala pozbyć się napięć w ciele, po drugie wyciszyć gonitwę myśli i po trzecie i najważniejsze poprawić samopoczucie dodając sił witalnych.

Czy tego właśnie szukasz? Doskonale!

To wszystko sprawi, że będzie Ci się efektywniej szło przez życie a zgaduję, że w ostatnim czasie odczuwasz mocne skutki stresu, które deorganizują Ci życie i stąd szukasz miejsca i sposobu, który pozwoli Ci wrócić na właściwy tor. Cieszę się bardzo, że tu jesteś. Naprawdę. Z wielką radością ugoszczę Cię w moim gabinecie, w którym dbam o to, by panowała wyjątkowa atmosfera, żebyś mogła w pełni odpocząć i zrelaksować się i choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Natomiast regularne wizyty mogą sprawić, że to co wcześniej wydawało Ci się bardzo trudne, nabierze niezwykłej lekkości i przejrzystości, bo właśnie podczas masażu bardzo często Twoja dusza przemawia do Ciebie cichym głosem i podpowiada dobre rozwiązania. Jedyne co powinnaś zrobić, to pozwolić sobie na tę chwilę zatrzymania. Pomogą Ci w tym łagodne dźwięki nastrojowej muzyki, aromatyczne zapachy olei i przede wszystkim kojący dotyk, intensywnością dobrany do Twoich potrzeb. A on może być zarówno subtelny jak dotyk motyla muskający delikatnymi skrzydełkami płatki kwiatów na kolorowej łące, jak i mocny niczym gąsienica czołgu przedzierająca się przez najtrudniejsze tereny – posłuchaj swojego serca i jeśli mówi Ci, że to jest miejsce, w którym pozwolisz sobie na intuicyjne prowadzenie, to zapraszam Cię na wypróbowanie dobrodziejstw płynących z masażu prowadzonego sercem.

Jestem osobą pogodnie nastawioną do życia i pragnę zasilić Cię tą pozytywną energią, żebyś z lekkością przeżywała każdy dzień. Potrafię też wczuć się w nastrój drugiego człowieka, także mam nadzieję, że spędzisz tu czas, tak jak tego potrzebujesz - w odprężeniu, wyciszeniu i spokoju. Nic się nie dzieje bez przyczyny, na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce, jeśli jesteś tu i teraz, to dobry znak – bo jesteś tu dla Siebie.

Masaż uszczęśliwia, jak to się dzieje?

Przede wszystkim poprawia krążenie w naszym organizmie, gdy krew płynie swobodniej, dostarcza tkankom i narządom odpowiednią ilość tlenu i substancji odżywczych, co z kolei wpływa na prawidłowe funkcjonowanie innych układów naszego organizmu a przede wszystkim układu nerwowego i hormonalnego. To one mają niesamowity wpływ na nasze samopoczucie, chociażby przysadka mózgowa, produkuje tzw. hormony szczęścia - endorfiny, które dodatkowo mają niesamowite właściwości przeciwbólowe. Już nie wspominając ogólnie o układzie hormonalnym, jak ogromny ma wpływ na nasze myśli, emocje a nawet i kształtowanie osobowości. A jeśli chodzi o sam ból – często szukamy masażysty, który zadziała bólem na ból, od razu przyznaję się, że nie jestem fanką takiej formy niesienia pomocy.

Jeśli szukasz tortur, to nie tutaj. Jeśli jesteś świadoma tego, że to stres przyczynia się do Twoich napięć psychofizycznych (bo wiadomo, jeśli ból jest spowodowany zwyrodnieniami, czy też urazami, to wtedy najlepiej oddać się w ręce fizjoterapeuty), to poprzez wprowadzenie organizmu w stan głębokiej relaksacji, możemy zredukować napięcie i rozluźnić mięśnie a przy tym doskwierający ból.

Moim głównym celem jest przeniesienie Cię w inny wymiar, w krainę relaksu i błogości. Także jeśli szukasz takiego miejsca, gdzie będziesz mogła zapomnieć o otaczającym Cię świecie, to zapraszam do mojej przyjemnej strefy relaksu, gdzie będziesz mogła oddać się przyjemnym doznaniom płynącym z kojącego dotyku.

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.