agaja logo scroll h80

Opinie zadowolonych klientek:


Z wielką radością dzielę się z Tobą opiniami zadowolonych klientek, które miały okazję doświadczyć agajowych przyjemności. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do ich grona.

Korzystam z usług Agnieszki od kilku lat. Z uwielbieniem co raz powracam, by doświadczyć magii dotyku- intuicyjnego, płynącego z serca daru. Chęć obdarowania drugiej istoty człowieczej dobrą, pozytywną energią jest niezwykła. Mogę z pełnym zawierzeniem powierzyć swe ciało dłoniom Agnieszki , które w stanie pełnej błogości niechętnie opuszcza stół masażowy. Polecam z całego serca.

Renata Jankowska

Bardzo serdecznie polecam oddać się w niesamowite ręce Agnieszki. Pełen profesjonalizm, wspaniałe indywidualne podejście i niezapomniany relaks tylko w Agaii.

Ewelina Naruszewicz

Salon Agaja to miejsce, w którym można zaznać ukojenie i oddać się w pełni relaksowi. Pani Agnieszka ujęła mnie swoim podejściem do refleksologii – masaże stóp oddziaływają na całe ciało i jego kondycję. Przed pierwszym spotkaniem przeprowadziła kompleksowy wywiad zdrowotny, dzięki czemu od razu poczułam, że jestem w fachowych rękach. Z masaży korzystam od kilku lat, chętnie sprawdzam nowości, ale zazwyczaj wracam do swoich ulubionych. W trakcie zabiegów jest niezwykle miła atmosfera, dająca poczucie intymności, ale też i naturalnej swobody, dzięki czemu można w pełni czerpać z dobrodziejstwa dotyku rąk, które naprawdę leczą. Na uwagę zasługuje też profesjonalne podejście do zapewnienia czystości gabinetu, dzięki temu czujemy się komfortowo i bezpiecznie. To miejsce, do którego chętnie wracam i z całym przekonaniem polecam.

Ewa Ostrowska

Przygodę z Agają rozpoczęłam parę lat temu i regularnie do niej wracam. Zawsze znajduję u niej ukojenie. Jej zabiegi przywracają mi równowagę, pomagają odzyskać spokojny sen, dają energię do działania. Uwielbiam refleksoterapię stóp, refleksologia głowy w wykonaniu Agnieszki to dla mnie doznanie wręcz duchowe. Pomogła mi też nie raz zwalczyć ból pleców. Aga jest osobą niezwykle empatyczną, serdeczną i optymistyczną. Jestem szczęściarą, że to właśnie ona jest moją Panią od masażu :-)

Ewa Kamila

Z wielką przyjemnością korzystam z usług "Agaii". Uwielbiam masaż gorącymi kamieniami. Cudo. Refleksoterapia stóp to moja systematyczność. Najbardziej jednak poprawiam swoją urodę masażem Kobido. Bez bólu i skalpela efekty są szybko widoczne. Agnieszko dziękuje za twoje 'powołanie'. Relaks, spokój, przyjemność...tego oczekuję i to otrzymuję. Gorąco polecam.

Jolanta Saługa

„Agaja” to wspaniałe miejsce na mapie Giżycka, przepełnione dobrą energią, zaś Pani Agnieszka od pierwszego spotkania urzeka swoją życzliwością i różnorodnością w zastosowanych technikach masażu. Relaksacyjna muzyka, piękne zapachy, a masaże.... odcinające od rzeczywistości i bardzo wyciszające. Moje ulubione to: refleksologia głowy, twarzy i stóp! To uzależnia! Dziękuję za cudowny nastrój oraz za aurę jaką Pani roztacza wokół siebie. To powoduje, że zawsze chce się wracać.

Iwona Kozian-Świderska

Zachęcona pozytywnymi opiniami a jeszcze bardziej widocznymi efektami masażu Kobido, trafiłam pod czyniące cuda ręce. Już po pierwszym masażu zauważyłam zmniejszone napięcie twarzy a skóra była bardziej promienna i ujędrniona. Zabieg nie ogranicza się tylko do twarzy, dba się też o twoje mięśnie na plecach i szyi. Profesjonalne podejście to również przeprowadzenie szczegółowego wywiadu dotyczącego zdrowia, po to by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Polecam osobom, które nie są gotowe lub nie chcą poddawać się chirurgicznemu liftingowi twarzy.

Magdalena Pawłowska

Cudowna atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Wracam za każdym razem do Agnieszki, bo tylko jej ręce potrafią zdjąć ciężar z moich pleców. Polecam.

Monika Szarejko

Z całego serca polecam magiczne ręce Pani Agnieszki do masaży i zabiegów kosmetycznych a dla tych wszystkich, którzy pragną zajrzeć w głąb swojej duszy i ciała, także refleksoterapię. Korzystam i wiem, że warto!

Natalia Muryn

Najlepszy masaż jaki miałam wykonany, to masaż u Agnieszki. Profesjonalne podejście do Klienta ale przede wszystkim... ręce, które zostały do tego stworzone! Byłam na wielu masażach ale to do niej wrócę na pewno. Odlot gwarantowany!

Dominika Konstanty

Polecam. Sam wystrój i atmosfera w gabinecie już odpręża. Jak dołączamy głos i uśmiech Pani Agnieszki już dzieje się magia. A gdy oddamy się w ręce tej Pani, dzieją się cuda. Fachowiec do potęgi w tym co robi. Refleksoterapia stóp rewelacja, masaż buzi, głowy i uszu powalający a peeling ziołami marzenie każdej z nas. Kiedyś w przypływie chandry postanowiłam się oddać w czarujące ręce tej Pani na chyba 3 godziny, to było niesamowite czego doznało moje ciało i DUSZA. Energia, która do mnie wróciła, jest ze mną do tej pory. Ceny niewygórowane a jakość bardzo wysoka. Pani Agnieszko DZIĘKUJĘ za bardzo indywidualne podejście i rozpieszczanie do granic możliwości.

Małgorzata Sobottka

Niesamowite miejsce, sama przyjemność, odprężenie i relaks. Jednocześnie profesjonalizm. Przez godzinę masażu czułam jak wszystkie moje troski, kłopoty i problemy odchodzą precz! Wychodzę zrelaksowana i zawsze chętnie tam wracam

Aneta Kraska

Agnieszka to osoba ciepła, radosna, otwarta, umiejąca słuchać. Przebywając z nią i w jej gabinecie to relaks i przyjemność dla ciała i raj dla duszy. Polecam

Beata Wanago

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.