agaja logo pierwsze h130

Kilka informacji o mnie

Jestem refleksologiem stąd podchodzę do człowieka holistycznie. Dzięki znajomości lokalizacji receptorów i przepływu kanałów energetycznych, specyficznymi technikami pobudzam organizm do procesów samoleczenia. Zabiegi są bardzo przyjemne w odczuciach, dodają sił witalnych ale przede wszystkim regulują pracę narządów w organizmie.

Jestem też specjalistą odnowy biologicznej z kosmetologią, stąd obszar nauk medycznych, o zdrowiu i kulturze fizycznej nie jest mi obcy a wiedza specjalistyczna z obszaru kosmetologii pozwala mi na bezpieczne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych według znanych wskazań i przeciwwskazań.

Moją najważniejszą funkcją jest bycie terapeutą spa i wellness w masażach orientalnych i ajurwedyjskich, stąd wiem w jaki sposób sprawić byś przeniosła się w inny wymiar.

Wiem jak ważny jest nastrój i otoczenie, w którym odbywa się masaż. Przyjemne dla ucha dźwięki muzyki relaksacyjnej, unoszące się w powietrzu zapachy aromatycznych olei i magiczna aura świec w połączeniu z kojącym dotykiem, potrafią w cudowny sposób zrelaksować nawet najbardziej zestresowaną osobę.

 

Pozwól sobie na tą wyjątkową chwilę relaksu,
która jest wspaniałym antidotum na stres.

Opinie zadowolonych klientek

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.