agaja logo scroll h80

Opinie zadowolonych klientek:


Z wielką radością dzielę się z Tobą opiniami zadowolonych klientek, które miały okazję doświadczyć agajowych przyjemności. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do ich grona.

Salon Agaja to miejsce, w którym można zaznać ukojenie i oddać się w pełni relaksowi. Pani Agnieszka ujęła mnie swoim podejściem do refleksologii – masaże stóp oddziaływają na całe ciało i jego kondycję. Przed pierwszym spotkaniem przeprowadziła kompleksowy wywiad zdrowotny, dzięki czemu od razu poczułam, że jestem w fachowych rękach. Z masaży korzystam od kilku lat, chętnie sprawdzam nowości, ale zazwyczaj wracam do swoich ulubionych. W trakcie zabiegów jest niezwykle miła atmosfera, dająca poczucie intymności, ale też i naturalnej swobody, dzięki czemu można w pełni czerpać z dobrodziejstwa dotyku rąk, które naprawdę leczą. Na uwagę zasługuje też profesjonalne podejście do zapewnienia czystości gabinetu, dzięki temu czujemy się komfortowo i bezpiecznie. To miejsce, do którego chętnie wracam i z całym przekonaniem polecam.

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.