agaja logo pierwsze h130

To wyjątkowo aromatyczny, relaksująco – odżywczy masaż. Wpływa kojąco na zmysły oraz rozluźnia napięcia w ciele. Wprowadza w cudowny nastrój, wywołując uczucie zadowolenia.

Aksamitny dotyk rozprowadzający ciepłą czekoladę o zabójczym zapachu ukoi nie tylko Twoje zmysły, ale wprowadzi w niezwykły stan euforii. Masaż ten nie tylko wspaniale relaksuje, ale doskonale zaspakaja potrzeby skóry suchej, łuszczącej się, pozbawionej napięcia i prawidłowego odżywienia oraz wymagającej regeneracji i wygładzenia.

Czekolada zawiera substancje o właściwościach nawilżających, tonizujących, rewitalizujących i regenerujących, dzięki obecności flawonoidów ma działanie antyrodnikowe - naturalizuje wolne rodniki przyśpieszające starzenie się skóry. Jest bogata w żelazo, magnez, cynk, wapń i kofeinę, która pobudza krążenie krwi w skórze i przyspiesza spalanie tłuszczu.

Przeciwwskazania do masażu: alergia na czekoladę, problemy z układem krążenia, stany zapalne i zakaźne organizmu, menstruacja, infekcja, gorączka, nowotwory.

Cena masażu: 320 zł
Czas trwania: około 60 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.