agaja logo pierwsze h130

Intensywnie pobudza przemianę materii w komórkach oraz usprawnia działanie układu krążenia, dodatkowo zmniejsza napięcie mięśniowe i stymuluje układ nerwowy. Złuszcza zrogowaciały naskórek. Skóra staje się przyjemnie gładka w dotyku, odżywiona i zregenerowana. Pozostawia niesamowite uczucie lekkości w ciele.

Intensywnie nawilżający peeling solny o zapachu mango jest niezastąpiony dla osób o suchej, miejscami zrogowaciałej skórze. Kryształki soli delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, działają przy tym jak magnes dla toksyn, które wydostają się z naszego organizmu przez otwarte pory.

Peeling zawiera także płatki kwiatów nagietka, mające działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Na skórze pozostaje delikatna osłonka tłuszczowa, która wspomaga odbudowę płaszcza hydro-lipidowego, także ciało od razu po wyjściu z kąpieli jest gładkie, jędrne i intensywnie nawilżone. Ten wyjątkowy masaż nie tylko niweluje napięcia mięśniowe ale działa pielęgnująco.

Przeciwwskazaniem są: stany zapalne i zakaźne organizmu, problemy z układem krążenia, menstruacja, infekcje, gorączka, ciąża, nowotwory oraz świeżo wydepilowana skóra.

Cena masażu: 300 zł
Czas trwania: około 60 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.