agaja logo pierwsze h130

Przyjemny w odczuciach leczniczy masaż stóp, który uaktywnia procesy samoregulacji i samouzdrawiania organizmu. Wspaniale odstresowuje i dodaje sił witalnych.

Jest to masaż leczniczy stóp, polegający na uciskaniu obszarów refleksorycznych i znajdujących się na nich receptorów, odpowiadających poszczególnym narządom i częściom ciała. Masaż ten uaktywnia procesy samoleczenia organizmu. Przywraca prawidłowy i swobodny przepływ energii życiowej w meridianach, kanałach energetycznych organizmu.

Według medycyny orientalnej w ludzkim ciele istnieje sieć szlaków energetycznych, przez które przepływa życiowa energia zwana Chi. Krąży ona w organizmie przypominając nurt rzeki. Zablokowanie któregokolwiek z meridianów doprowadza do zaburzenia przepływu energii a tym samym do zachwiania równowagi w organizmie. Wówczas pojawia się ból i rozwija choroba. Nasze zdrowie i samopoczucie zależą od harmonijnej cyrkulacji energii Chi w organizmie, która równoważy funkcję wszystkich narządów i układów. W stopach znajduje swój początek lub koniec aż sześć głównych meridianów penetrujących najważniejsze narządy w organizmie.

Refleksoterapia sprawia, że w organizmie zachodzą procesy samoleczenia. Zabiegi, które wykonuję są opracowane przez Inge Dougans - światowej sławy refleksologa, założycielki Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej, która w swej metodzie połączyła akupresurę stóp z terapią meridianową sprawiając, że masaż ten jest niezwykle skuteczny. Głęboko odpręża i relaksuje, doskonale wpływa na rozluźnienie napięć mięśniowych nie tylko w obrębie stóp ale i całego ciała. Działa przeciwbólowo.

Zabieg ten jest dedykowany osobom, które cierpią na wszelkie dolegliwości bólowe, schorzenia przewlekłe, problemy emocjonalne, długotrwały stres, zaburzenia hormonalne, migreny, zaburzenia funkcjonowania układu pokarmowego, zaburzenia snu, depresje, przygnębienia i ogólne złe samopoczucie.

Efektem refleksoterapii jest zlikwidowanie stresu i napięć nerwowych, które są przyczyną zachorowań i złego samopoczucia.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są wczesne stany pourazowe typu ortopedycznego (np. złamania, zwichnięcia).

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.