agaja logo pierwsze h130

Dowolny wybór masażu. To czas, w którym skupimy uwagę na najbardziej newralgicznych częściach Twojego ciała, (pomijając okolice intymne) tak, żebyś w pełni poczuła siłę relaksu.

Łączony masaż na przykład odprężający masaż głowy i stóp, czy też odprężający masaż pleców i stóp, uspokaja autonomiczny system nerwowy, dzięki czemu skutecznie eliminuje nerwowość, bezsenność, lęki oraz stres.

Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała, to w niej osadzone są organy powiązane ze zmysłami, jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje je wszystkie, usprawnia ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie.

Stopy natomiast niosą nas przez całe życie, jeśli w nich poczujemy lekkość, to odrazu przekłada się to na całe ciało, poza tym w stopach znajdują się receptory odpowiadające wszystkim narządom i częściom ciała, więc samo pobudzenie ich przyczyni się do lepszej kondycji zdrowia.

Żeby osiągnąć stan głębokiego relaksu i odprężenia, by zredukować stres oraz negatywne emocje, nie koniecznie trzeba oddać się masażowi całego ciała, naprawdę wystarczy połączyć miejsca, które najbardziej potrzebują dotyku. Doskonale wiesz, czego Ci potrzeba a jeśli nie, pozwól, że Cię poprowadzę.

Masaże, które wykonuję mają na celu ukoić nerwy, zredukować zmęczenie, zwalczyć dolegliwości bólowe, wspomóc w depresji i nerwicach. Poprzez dotyk korzystnie wpłyniemy na układ nerwowy i mięśniowy harmonizując go, przy czym poprawi się Twój stan emocjonalny. Jestem po to, by pomóc Ci zregenerować siły i odpocząć.

Cena masażu: 230 zł
Czas trwania: około 60 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.