agaja logo pierwsze h130

Niezwykle odprężająco - regenerujący masaż, wspaniale wycisza i wprowadza w głęboki stan błogości, działa rozluźniająco na spięte mięśnie oraz na jasność umysłu.

Podczas masażu wykorzystuję różne techniki masaży orientalnych i ajurwedysjkich takich jak: lomi lomi, balijski, marokański, turecki czy abhyanga indywidualnie i intuicyjnie dobrane do potrzeb osoby masowanej. Masaż ten jest dobrym wsparciem podczas pracy terapeutycznej.

Osoba, która poddaje się masażom, nie tylko uwalnia organizm z toksyn, ale też z toksycznych myśli. Masaż wspaniale wpływa na poukładanie sobie w głowie różnych problematycznych wątków, czy też na chwilowe odłączenie się od nich, by z wiekszą jasnością umysłu przyjrzeć się temu w odpowiednim czasie.

Często też właśnie podczas masażu przychodzi nam genialne rozwiązanie. Także najważniejszym celem masażu nie jest jedynie rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni i usprawnienie krążenia krwi (czyli polepszenie ukrwienia tkanek, co oczyszcza je z toksyn, dotlenia, odżywia i niweluje dolegliwości bólowe), ale także wyciszenie umysłu i zmniejszenie poziomu stresu, który jest głównym czynnikiem naszych problemów.

Według powiedzenia "w zdrowym ciele - zdrowy duch", zdecydowanie możemy dodać "w zrelaksowanym ciele - zrelaksowany duch" a jak człowiek jest zrelaksowany, to i troski dnia codziennego wydają się mniej przytłaczające.

Przeciwwskazania do masażu: problemy z układem krążenia, stany zapalne i zakaźne organizmu, przerwanie ciągłości naskórka, menstruacja, infekcje, gorączka, nowotwory.

Cena masażu: 200 zł
Czas trwania: około 50 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.