Hadado to metoda zaawansowanego Japońskiego Liftingu Twarzy, jest mistrzowskim poziomem japońskich sztuk masażu określany mianem "drogi do pięknej skóry".

To połączenie starożytnych najbardziej zaawansowanych technik Kobido ze wszpółczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo-powięziowymi czy pracą z tkanką tłuszczową.

W Hadado jest blisko 100 technik i są one podzielone na kategorie. W każdej z tych kategorii stosuję unikalne połączenia technik i procedur dostosowanych do stref problematycznych co przekłada się na spektakularny efekt już po pierwszych sesjach masażu.

Hadado to coś więcej niż masaż, dzieki holistycznemu podejściu pracy wielowarstwowej (czyli odpowiednim ruchom, tempie i głębokości pracy celuję w dany problem z jakim się do mnie zgłosisz, mogą to być zmarszczki na dekolcie i szyi, drugi podbródek, czy też obrzęk w okolicy oczu albo opadająca powieka, bruzda nosowo-wargowa czy też opadające kąciki ust i policzki - Hadado poradzi sobie z tym równie dobrze jak zabiegi medycyny estetycznej, z tym że odbędzie się to w sposób nieinwazyjny i bardzo przyjemny) i mogę Cię zapewnić, że podczas masażu nie raz uda Ci się przenieść w inny wymiar, bo masaż ten jest niezwykle błogi w odczuciach.

Hadado zaliczany jest do masaży bankietowych, gdyż efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu. W swojej ofercie wzbogacam go o preparaty kosmetyczne tj. peeling enzymatyczny, który złuszcza zrogowaciałe warstwy naskórka (rozprowadzam go masażem) i maskę kolagenową (podczas, której wykonuje dodatkowo odprężający masaż głowy). Więcej o preparatach możesz się dowiedzieć zaglądając w zakładkę Pielęgnacyjny Zabieg Twarzy.

Oczywiście możesz wybrać opcję bez dodatkowej pielęgnacji kosmetycznej i całą uwagę skupimy na samym masażu Hadado.

Przeciwwskazania do masażu: zmiany zapalne/zakaźne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje, gorączka, nowotwory, zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowy i inne wypełniacze ok. 2,5 miesiąca, botoks 2 tyg, nici liftingujące 6 miesięcy).

Cena masażu: 330 zł
Czas trwania: około 90 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.