agaja logo pierwsze h130

Głęboko odprężający masaż o działaniu witalizującym, dzięki przyjemnemu uczuciu ciepła jest zmysłowy w odbiorze, doskonale likwiduje zarówno napięcia fizyczne, jak i psychiczne.

Kamienie wykonane są z bazaltu, czyli zastygłej lawy wulkanicznej, która bardzo długo utrzymuje ciepło i powoli oddaje je w głąb ciała, likwidując napięcia i bóle mięśni w bardzo przyjemny sposób. Masaż ten jest niezwykle relaksujący, znakomicie poprawia samopoczucie, neutralizuje stres i przynosi uspokojenie. Godzinny masaż gorącymi kamieniami wspaniale ogrzeje całe ciało, także idealnie nadaje się na chłodne dni. Jednak możesz również ten czas przeznaczyć na same plecy, jeśli potrzebujesz intensywniejszego zadziałania na ból i napięcia, przy czym zaznasz niesamowitej mocy głebokiego relaksu.

Przeciwwskazaniem do masażu: problemy z układem krążenia, stany zapalne i zakaźne organizmu, przerwanie ciągłości naskórka, menstruacja, infekcje, gorączka, ciąża, nowotwory.

Cena masażu: 270 zł
Czas trwania: około 60 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.