agaja logo pierwsze h130

Przyjemny w odczuciach masaż twarzy i głowy z akupresurą, przywracający prawidłowy przepływ energii w organizmie, usprawniający funkcje układu nerwowego. Idealne antidotum na stres, zaburzenia emocjonalne i bezsenność.

Refleksologia głowy jest masażem o leczniczych właściwościach. Przypomina masaż kosmetyczny twarzy, tym samym dając efekt poprawy stanu skóry twarzy. Jego głównym zadaniem jest przywrócenie równowagi fizjologicznej, poprzez eliminację toksyn i odblokowanie meridianów. Podczas masażu stymuluję precyzyjnie określone punkty na twarzy i głowie, które odpowiadają określonym częściom ciała, stymulacji podlegają też akupunkty leżące na meridianach w obrębie głowy, które powiązane są z całą resztą ciała.

Według medycyny orientalnej w ludzkim ciele istnieje sieć szlaków energetycznych, przez które przepływa życiowa energia zwana Chi. Krąży ona w organizmie przypominając nurt rzeki. Zablokowanie któregokolwiek z meridianów doprowadza do zaburzenia przepływu energii a tym samym do zachwiania równowagi w organizmie. Wówczas pojawia się ból i rozwija choroba.

Nasze zdrowie i samopoczucie zależą od harmonijnej cyrkulacji energii Chi w organizmie, która równoważy funkcję wszystkich narządów i układów. Zabieg refleksologiczny głowy pobudza przepływ życiodajnej energii oraz usprawnia funkcje układu nerwowego, poprawia pracę układu krążenia, zwalcza ból, likwiduje złogi podskórne i przede wszystkim jest idealnym antidotum na stres, migrenę, zaburzenia emocjonalne i bezsenność.

Najlepsze efekty osiągniemy stosując serię zabiegową, czyli 8-12 zabiegów raz a czasem dwa lub trzy razy w tygodniu.

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę konsultację w celu określenia częstotliwości zabiegów.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są wszelkie stany zapalne skóry twarzy, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje, gorączka.

Cena masażu: 180 zł
Czas trwania: około 40 minut

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.