agaja logo pierwsze h130

Liftingujący masaż twarzy, który bez użycia skalpela niweluje zmarszczki i wspaniale poprawia kondycję skóry, jej napięcie i koloryt. Dodatkowe zastosowanie peelingu i maski odświeża, wygładza i odżywia cerę. Wprowadza umysł i ciało w głęboki stan relaksu.

Masaż Kobido jest idealną alternatywą dla osób ceniących naturalność, pragnących połączenia relaksu z efektem liftingu twarzy. Wśród innych masaży twarzy wyróżnia się intensywnością, liczebnością i złożonością technik, co pozwala na zniwelowanie napięć mięśniowych, które powodują zmarszczki mimiczne, przy tym zapobiega, jak i zmniejsza efekty starzenia się skóry.

Poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni można odzyskać młodą twarz, ponieważ masaż ten stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry. Co ważne, stymuluje produkcję składników skóry tj. kolagen i elastynę. Działa oczyszczająco, usuwajac toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki, dzięki czemu cera odzyskuje naturalny blask. Kobido niweluje również nadmierne napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy, co przyczynia się do zmniejszenia skutków napięć w obszarze szczękowo-twarzowym (m.in. bruksizm).

Jego największym atutem jest walka ze stresem, zapewnia pełny relaks i odprężęnie, co między innymi doskonale wpływa na częste objawy napięć psychofizycznych takich jak: bóle głowy czy problemy z układem pokarmowym. Kobido wspaniale reguluje bilans energetyczny całego ciała. Także ma ogrom zalet.

Przeciwwskazania do masażu: zmiany zapalne/zakaźne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje, gorączka, nowotwory, zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowy i inne wypełniacze ok. 2,5 miesiąca, botoks 2 tyg, nici liftingujące 6 miesięcy)"

Zobacz na mapie

Kontakt

Agaja - Relaksoterapia Masaż,
Agnieszka Wojtkowska.

Plac Grunwaldzki 11 / Hotel Giżycko /
(wejście od ul. Zajączka)
11-500 Giżycko

Zapisy tylko telefonicznie lub Facebook
Telefon: 510 646 105
Facebook: agajarelaksoterapia
Email: wojtkowskaagnieszka@wp.pl
Email: kontakt@agajarelaks.pl

Dyplomy i Certyfikaty

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.